.

.

АВТО A/C КОМПРЕСОР за Х5 (E53) 2000-2008 г. 3.0 4.4 4.8 9158039/64526918000/6917864/6918000/64529158039/64526917864/64526917864/5

АВТО A/C КОМПРЕСОР за Х5 (E53) 2000-2008 г. 3.0 4.4 4.8 9158039/64526918000/6917864/6918000/64529158039/64526917864/64526917864/5

DEN 6000.00
Количина на стоки

Некои модел можеби не шоу онлајн,добредојдовте на истрага. Локалните обичаи плаќање даноци или не се вклучени во производите цена.
Внимание :
1.
Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно. Тоа може да бара употреба на OE колектор како тоа е поголемиот дел од времето не се вклучени.Доста често се одредени возила може да има два различни делови за истата апликација за да се осигура дека вие сте добивање на точни дел за вашето возило ќе треба да ни ги испратите на дел броеви од оригиналниот дел се монтира на вашето возило. Ние, исто така, препорачуваме користење на компатибилност на табелата, со цел да бидете сигурни дека овој компресор ќе се вклопи вашето возило. Се наоѓа во предниот дел на системот, AC компресор е една од двете junctions кои се одвојат висок притисок и низок притисок страни на климатизација систем.
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани, доколку вашата адреса за испорака или пост код е во далечинскиот област во DHL веб-сајт, вие ќе бидете информирани за плати како далечински област цена да DHL Компанија или треба да се промени уште една нова адреса!
Сакате да знаете ве молам отворете го следниот линк :
Сакате да знаете ве молам отворете го следниот линк :
. Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработуваат. Главната функција на А/В компресор е да се контролира и регулира протокот на ладилни целиот систем.И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Објектот на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ испратени. Да Драги Бразил Купувачот :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово. За safty причина со авион експрес,компресор доаѓа без масло, Можете да додадете наведени масло за компресори.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Да Драги Руски Купувачот :
Ве молиме напишете вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешна. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.8 Weixing Предмет : WXBM006 Volt : 12 Година Модел : 2000-2008 г. Се работи во затворена јамка систем, AC компресор се базира на ладилни од испарувачот во низок притисок страна, облоги и турка на кондензаторот во висок притисок страна на системот. Главна компонента во AC систем кој е во споредба со срцето на човечкото тело, A/C компресор. Ќе прогласи ДОЛАРИ 50 на превозот фактура да помогне во намалување на царинската такса кога не добиле посебни барање од вас.8 9158039/64526918000
/6917864/6918000/64529158039 /64526917864/64526917864/5 C90045010
Опис на производот : Автомобил Модел:АВТО A/C КОМПРЕСОР за Х5 (E53) 2000-2008 Г. Било какви сомнежи за резервни делови ве молиме контактирајте ме слободно пред цел.Сите компресори се фабрика директни снабдување со ниска цена и стабилен квалитет.Кога сакате да уживате најкул ентериери во вашето возило, тогаш ќе треба да се провери работна состојба на климатизација систем. Ве молиме погледнете во вашите возила спецификации.:9158039/64526918000/6917864/6918000/64529158039/64526917864/64526917864/5 C90045010
Слики како што е прикажано подолу :
Гуангжу weixing авто делови co.

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Година:
2000-2008 г.
Име На Модел:
WXBM006
Објектот Тежина:
8kg
Бренд Име:
WNRLN
Автомобил модел:
БМВ Х5 (E53) 4.4 4.8 L L 3.0 L
ОЕМ Бр.:
9158039/64526918000/6917864/6918000/64529158039/64526917864/6452691786
Напон:
12V
Refrigrant:
R134a
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
BMW
Тип На Објект:
A/C Компресор & Спојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ