.

.

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм ѓаволот ангел

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм ѓаволот ангел

DEN 216.00
Количина на стоки


Реден Број : 2 парчиња/многу
Предмет БР. : 000011
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти СРЕБРО.
Објектот Големина : 54*66mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
000010
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Ѓаволот ангел
Количина:
2 парчиња
Големина:
54*66MM
боја:
анти сребро.
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ