.

.

1/4 Магнетни Електромагнетниот Вода Вентил Модел VX2120 X64 VX2120-08 2W025-08

1/4 Магнетни Електромагнетниот Вода Вентил Модел VX2120 X64 VX2120-08 2W025-08

DEN 1536.00
Количина на стоки


PLS ИЗБЕРЕТЕ НАПОН
Напон : DC12 V,DC24 V,AC220 V Работен медиум
Воздух, вода , нафта , гас
Акција од страна на : директно дејство
Тип : нормално затворен
Проток на бленда : (3мм)
Порт големина : G1 / 4 "
Притисок : 0 ~ 0.7 MPa
Температурата на работа опсег : -5 ~ +80 степен
Материјал на Нафта Печат : NBR или VITON

Тип:
Вентили
R

Тие исто така купуваат со овој производ