.

.

3528 12v низок напон led лента smd 60 монистра метри ултра-тенок светлина кутија контра ктв позадина ѕид извор на светлина

3528 12v низок напон led лента smd 60 монистра метри ултра-тенок светлина кутија контра ктв позадина ѕид извор на светлина

DEN 1766.40
Количина на стоки


Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Жолта
Тип На Објект:
Лента
LED Чип Бренд:
Lumiled
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD3528
Водоотпорен:
No
сертификација:
CE
Напон:
12V
Повод:
Спална соба
Извор На Енергија:
DC
Лента тип:
SMD
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Број На Модел На:
3528
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Потрошувачка на енергија (W/m):
3.6
is_customized:
Yes
Wattage:
18
Полнење Единица:
Јуани/метар
R

Тие исто така купуваат со овој производ