.

.

GWTS 12pcs/многу Големо Правда Лигата Прашувам Жена Keychain W Сонцето Логото Shield Копче Прстен Носителот Мажите Chaveiro Копче Синџир GWTS12366

GWTS 12pcs/многу Големо Правда Лигата Прашувам Жена Keychain W Сонцето Логото Shield Копче Прстен Носителот Мажите Chaveiro Копче

DEN 924.00
DEN 1050.72
-12 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница !
Руските купувачи Забелешка : Ако вие само купи еден, ве молиме насочи цел плаќање; Ако треба да се купи две или повеќе и повеќе од $ 2, ве молиме изберете Ali Express Saver Превозот, не избере Sun You Економски Воздух Mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, инаку пакет нема да бидат испратени надвор
Шпански и Бразилецот купувачи, ве молиме имајте во предвид! Ве молиме изберете Correos Економија или Кина пост воздух mail. Бидејќи во 2017,испратени до Шпанија и Бразил,парцели нема да бидат испратени преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Материјал : Метални Легури Големина : 4.0x4.0cm Тежина : 26g Синџир должина : 3.5 см

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
xowshine
Функција:
Период Tracker,Расположение Tracker,Порака За Потсетување
Број На Модел На:
12366
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Пол:
Мажи
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Пол:
Млади и Зрелост женски машки и
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
метални легури
Големина:
4.0x4.0cm
Тежина:
26g
Следење на информации:
>7 USD со следење на број
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Поддршка:
Dropshipping и трговија на големо
R

Тие исто така купуваат со овој производ