.

.

Бесплатен превозот DN15 1/2 CF8 1000WOG пролет тип на еден начин вентил SS304 Нерѓосувачки челик проверете вентил

Бесплатен превозот DN15 1/2 CF8 1000WOG пролет тип на еден начин вентил SS304 Нерѓосувачки челик проверете вентил

DEN 537.60
Количина на стоки

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
упатство
Структура:
Проверете
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Проверете
Конекција Начин:
Женски Навој
Нормално Pressue:
1000WOG
R

Тие исто така купуваат со овој производ