.

.

DWZ 1pc Нови 4mm*2mm*250mm Сребро Нерѓосувачки Лесна Челик Capillary Круг Цевка Ѕид

DWZ 1pc Нови 4mm*2mm*250mm Сребро Нерѓосувачки Лесна Челик Capillary Круг Цевка Ѕид

DEN 108.00
DEN 114.24
-5 %
Количина на стоки


Спецификација :
Бренд нови
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : сребрена
Надворешниот дијаметар : прибл. 4mm
Внатрешен дијаметар : прибл. 2mm
Должина : околу. 250mm
Функција :
Животната средина и здравјето метал штетни за луѓето.
Светлината во тежина.
Висока јакост и цврстина.
Корозија и оксидација отпорни, отпорни на топлина.
Носат отпорни, ' рѓа заштита.
Страв арктикот и висока температура.
Погоден за автоматска инструмент сигнал контрола, автоматски инструменти жица заштита цевка; прецизност оптички владетел линии, индустриски сензори, електронска опрема, спој заштита цевка.
Пакувани се вклучени :
1 x цевка од нерѓосувачки челик
Answer : ___________________________ Note :
Ако треба да се користат титаниум род, свиткана, бидете сигурни да се види црвена и потоа се загрева за да се наведнуваат.
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

is_customized:
No
Бренд Име:
DWZ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Дома, DIY
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ