.

.

Нови левата Моторот Stator Покрие Crankcase одговара за ЈАМАХА FZ6 2004-2010 05 Стартер

Нови левата Моторот Stator Покрие Crankcase одговара за ЈАМАХА FZ6 2004-2010 05 Стартер

DEN 1339.00
DEN 1439.52
-7 %
Количина на стоки

Мотоцикл делови Stator Покрие Crankcase за ЈАМАХА FZ6 2004-2010
Добредојдовте на нашата продавница ! Ние и ветуваме ќе среќен шопинг искуство тука ! Одличен Квалитет На Производот Конкурентна Цена Клиент Задоволување По Продажба На Услуги
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Детали за производот
Резервни 100% Нови
Материјал : Алуминиум
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Пакет се вклучени
1 X Лево crankcase
FITMENT
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
ЈАМАХА FZ6 2004-2010
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ви благодариме за вашето внимание !
За било каква помош ,ве молиме контактирајте не на ваша погодност .
Со среќа !

Бренд Име:
TCMT
Име На Модел:
XF-2623-W
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
8cm
Зафатнина (ml):
како опис
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
како опис
Објектот Должина:
12cm
Тип На Објект:
Crankshafts
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.8kg
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Материјал:
Алуминиум
Позиција:
Лево
R

Тие исто така купуваат со овој производ