.

.

Бесплатен Превозот Бања Во Ѕид Монтира на Плоштадот Тапа Бања и Туш Тајните Две Функции Actuated Во Ѕид Монтирани Миксер Вентил

Бесплатен Превозот Бања Во Ѕид Монтира на Плоштадот Тапа Бања и Туш Тајните Две Функции Actuated Во Ѕид Монтирани Миксер Вентил

DEN 3647.04
Количина на стоки


start172962426867350
end172962426867350
Име : Во Ѕид Вентил
Модел : 17546
Материјал : Месинг
Suface : Хром
Две Функција Actuated Во Ѕид Вентил

Тип:
Бања & Туш Чешми
Бренд Име:
Shamanda
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Големина:
201-300mm
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Бања & Туш Тапа Тип:
Во Ѕидот Туш Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
17546
одделение:
Одличен производ
Функционална категорија:
Мешање тапа
Материјал:
Дувачкиот
Работен Притисок:
1.5 бар
туш пиедестал:
Дувачкиот
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ