.

.

Smart Retrofits&Надградби Dimmable Ѕид Светилки Knob Затемнување 15%- 3W Кревет или Студија Осветлување Првиот врвот КРИ ДОВЕДЕ и Возачот

Smart Retrofits&Надградби Dimmable Ѕид Светилки Knob Затемнување 15%- 3W Кревет или Студија Осветлување Првиот врвот КРИ

DEN 1439.52
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : 1.Љубезно ве молиме, известете го очекува боја температура додека да нарачате, W рака Бела(2700 K+300 K), Природата Бела(4100 K±300 K) или Кул Бело(6000 K±300 K)? 2.Клиенти од Бразил љубезно ве молиме да го информирате вашиот БР. на CNPJ или CPF, ако се Изразат како локација за подигнување на одбраната да Брод.
Smart Retrofits&Надградби Dimmable Ѕид Светилки Knob Затемнување 15%-100% 3 W Кревет или Студија Осветлување Првиот врвот КРИ ДОВЕДЕ и Возачот
Карактеристики :
1.Железо+алуминиумски тело,полиран хром финиш
2. 15%-100% Осветленост Dimmable.
3.Температура на бојата : топло бела(2700 K+300 K),природата бела(4100 K±300 K) или кул бело(6000 K±300 K)
4.Излез : DC3-5 V, Постојан Струја 0.7 На
5.Зрак агол : 30degrees
6.Со 1 парче 3 W КРИ ЛЕР и Вграден во возач
7.'Рѓа Доказ Премачкување
Инсталација Метод :
Примена :
Хотел ѕид светлина, спална соба светлина, читање светлина, ѕид место светло, слика светлина,

Wattage:
3W DC12V, 3W AC100 to 240V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K), Кул Бело(5500-7000K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
TopocH
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
обложено
Карактеристики:
Спалната Соба/Студија Осветлување
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Кревет Во Соба
сертификација:
CE,RoHS
Осветлување Област:
1-3square метри
Стил:
Современа
База Тип:
GU5.3
Е dimmable:
Yes
Напон:
220V,12V,110V
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
ПСД-R01302B-KDC
Напон:
100-240V
Боја На Каросеријата:
Хром
Заврши:
Полиран Хром
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ