.

.

За HP За Зависта DV6-7000 DV6-7229WM Лаптоп ПЛОЧА 682180-501 РАБОТИ СОВРШЕНО

За HP За Зависта DV6-7000 DV6-7229WM Лаптоп ПЛОЧА 682180-501 РАБОТИ СОВРШЕНО

DEN 2617.92
Количина на стоки

ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи . И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.
ГАРАНЦИЈА
1. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница .
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,Ethernet,USB 2.0,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Чипсет Производител:
AMD
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
KOOLASON
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Почетен Датум:
2013
Чипсет:
Intel H87
Пакет:
Yes
Меморија Тип:
DDR3
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Број На Модел На:
DV6-7000
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Тип на ПРОЦЕСОР:
AMD
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
R

Тие исто така купуваат со овој производ