.

.

Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни & Никел Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Антички Сребрен, за 8мм во дијаметар, дебелина 3мм,

Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни & Никел Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Антички Сребрен, за 8мм во дијаметар,

DEN 1025.00
DEN 1464.00
-30 %
Количина на стоки

барел
Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни & Никел Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Антички Сребрен
за 8мм во дијаметар, дебелина 3мм, дупка : 1mm
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
551g
Објектот Ширина:
0.8cm
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Објектот Должина:
0.8cm
Број На Модел На:
LF0653Y-НФ
Големина:
8x8x3mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Висина:
0.3cm
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
Petal Стил:
Повеќе-Petal
единица:
2000pcs
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ