.

.

RTD Влезен Модул EM231-TC4, компатибилен со S7200, 4 текст ,16 Точноста

RTD Влезен Модул EM231-TC4, компатибилен со S7200, 4 текст ,16 Точноста

DEN 5760.00
Количина на стоки


Детални параметри

Тип На Мотор:
dc мотор
R

Тие исто така купуваат со овој производ