.

.

Боја Опција: RB1035 #1~#19 / Бесплатен Превозот Овална Кристал Копчето во Сребрена База/трговија на Големо Рефус

Боја Опција: RB1035 1~19 / Бесплатен Превозот Овална Кристал Копчето во Сребрена База/трговија на Големо Рефус

DEN 2052.96
Количина на стоки


2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
Нарачка Информации :
1.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.
Имаат многу време во нашата продавница.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.

боја:
1 Црно, 2 Јасно, 3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 9 Lt Аметист, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
21mm, 25mm, 30mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
YLPPUS-X
Обликот:
овална
Функција:
Перат
Број На Модел На:
RB1035
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Употреба:
Облека,Цвеќе Клип,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
21mm,25мм и 30мм
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ