.

.

LED вградна светилка возачот 220V текст 8-24W Осветлување Трансформатор Напојување за светилки 20pcs/многу Бесплатен Превозот

LED вградна светилка возачот 220V текст 8-24W Осветлување Трансформатор Напојување за светилки 20pcs/многу Бесплатен Превозот

DEN 2389.00
DEN 2654.88
-10 %
Количина на стоки


-Одлично го цениме за навремено плаќање. Ве молиме потврдете со вашата локална царинска пред купување
Плаќање :
Ние прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер , Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
-Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред. Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена
по оглас заврши. (Ние може да се стави слика или нешто друго како доказ на defectiveness на вашиот објект)
Повратни информации
ние високо ценети од вашиот 4 ,5 ѕвезди позитивни повратни информации . Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.65
над 85% Ефикасност
Амбиентална температура -20 - +60 степен
Пакет Содржина :
20pcs 8-24*1w led драјвер
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton. превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро.
-Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови.
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.
-Купувачи се одговорни за овие обвиненија. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи. јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и pls контактирајте ме пред да ја напушти која и да неутрален или негативен feedcback или 1,2 ѕвезди повратни информации.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.
Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail . Карактеристики На Производот :
• Висока ефикасност , ниска потрошувачка на енергија , заштеда на енергија, заштита на животната средина
• Висока стабилност и ниска бран ја подобрува LED светло ефект , намалување на стапката на светлината
• Да бидеме во согласност со безбедноста, сертификација и електромагнетна компатибилност барања
• Постојан струја LED дизајн обезбедува стабилна , долг живот и светлосни ефекти
• 8 часа, 100% полно оптоварување горат и тест на целиот спектар на можности и заштита
3 . Производ Димензии : 68mm ( должина ) X 25мм ( W )
Школка Материјал : бела пластична обвивка
2 .
По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област .
Гаранција политика
- Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса,
Ве молиме чувајте го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Тежина:
0.05kg
Влезниот Сигнал:
-
Повратен Сигнал:
-
Материјал:
Пластични
Влезен Напон:
AC 180-265 V
Гаранција:
3 годишна гаранција
Излезниот Напон:
DC 65-90 V
моќност:
8-24X1W
погоден:
таванот светлина
Влезен Напон:
AC 180-265 V
Излезниот Напон:
DC 65-90 V
тековната:
280 М-р
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ