.

.

36pcs Анти-Магла Инсерти за GoPro Херој 6 5 4 3 2, SJCAM, Xiaomi yi Камера Додатоци Сушење Внесува Внатре Водоотпорен Домување

36pcs Анти-Магла Инсерти за GoPro Херој 6 5 4 3 2, SJCAM, Xiaomi yi Камера Додатоци Сушење Внесува Внатре Водоотпорен Домување

DEN 242.00
DEN 254.40
-5 %
Количина на стоки


36pcs Анти-Магла Внесува Gopro Камера Додатоци Анти Магла Рециклирање Сушење Внесува Внатре Водоотпорен Домување Go Pro Херој 6 5 4 3 2, SJCAM, Xiaomi yi Камера
Карактеристики : Анти-Магла Влошки се направени за спречување на вашиот филмови од тоа да биде уништено од страна на misting &fogging. Лесен за употреба, само внесете во двете страни на заштитни водоотпорен домување за повеќе употреби. Спречување на вашата камера домување од fogging. Сува тоа е нормално, може да се користи повторно. Погоден за нуркање, качување, сурфање и антенски фотографирањето. Compatiblity : одговара за Go Pro Херој 6 5 4 3 3+ 2, SJCAM SJ 4000, SJ5000, SJ6000, SJ7000, Xiaomi Yi, Xiaoyi 2 4 K, Mijia 4 K, EKEN, SOOCOO акција камери, итн. Спецификации : Боја : Бела Количина : 3 пакети (36pcs) Материјал : Памук Пакет тежина : 33g / 1.2 оз Пакет Листата : 36pcs x Анти-магла Инсерти
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Тип:
Мека Торба
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro,Garmin,EKEN,Sjcam,NIKON,SONY
Бренд Име:
TELESIN
Број На Модел На:
GP-ATF-002
Количина:
36pcs
Користат За:
GoPro Херој 6 5 4 3 2, Xiaomi yi, SJCAM, EKEN Акција Камера
боја:
Бела
R

Тие исто така купуваат со овој производ