.

.

Жените Секси занитвам Подигнат прилагодливи Еластична црна Strappy Блузи Bustier Ропство Harajuku Goth панк Фетиш Егзотичен танц носат

Жените Секси занитвам Подигнат прилагодливи Еластична црна Strappy Блузи Bustier Ропство Harajuku Goth панк Фетиш Егзотичен танц

DEN 342.00
DEN 671.04
-49 %
Количина на стоки


★Ова е рачно изработени многу Секси подигнат градник
100% сосема нов
★Големина :
Вратот : 38cm-50cm
Под Биста : 70 CM-110 CM
Половината : 65 CM-95 CM
Моделот носи ефект на слика
1. ★МАТЕРИЈАЛ : подигнат градник беше направен од еластична spandex ,еластична дизајниран совршено се вклопуваат за вашето тело,давајќи ви моден изглед. -Мора да има ставка за вашиот секси гардероба
2. ★КОЖА : Нашиот темперамент градник се многу меки и удобни, исто така, тие се лесно да се одрази на вашата секси и шармантна кога ќе ги носи.
3. ★ПОСЕБНИ DDESIGN : Различни од повеќето долна облека нашите производи имаат посебни и модерен дизајн,е ропство-инспириран додаток Многу симпатична подигнат bralette дизајн, Ако се чувствувате тесни на првата употреба, излизгајте го токи да се прилагоди на должината.
4. ★Користи прилики : совршен за облекување и секојдневно носење,исто така, може да се користи за спалната соба активности Клуб Партија Танц Егзотични Фестивал Запалено Носат
5. ★Ние сме индустриска и трговска интеграција компанија, Прилагодени на која било големина и стил како вашата потреба, Производство на примерок брзо .Какви и да било посебни барања можете да контакт со нашата служба за корисници, Доколку клиентите не одговори во времето, ве Молиме почекајте ние ќе контакт со вас ПОБРЗО
6. ★ Можете да заштедите многу пари затоа што доаѓа директно од фабриката на вашата страна.Со добар квалитет и супер ниска цена! Ние гарантираме дека сите производи ќе биде 100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница.
7. ★ ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние мислиме дека шопинг искуство е многу важна,па ако стоката не се целосно задоволни, или имате било какви дополнителни прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт.Дури и можете да се вратите и ние ќе ви ги даде целосна наплата.
8. ★Ова е Многу секси рачно изработени се Подигнат Градник, се Надевам дека ќе може да го имаат.
Ви посакувам среќен шопинг!

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Број На Модел На:
JF-2018-O0047
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
pentagram темперамент
Сексуално Сугестивна:
No
Ако бизнисмен:
Ние можеме да брод директно на вашите клиенти
Регрутирање на дистрибутери:
Регрутира во странство продавачот дистрибутери
Наменска:
Може да-сопствени направени
Материјал:
се подигнат градник беше направен од еластична spandex
Кожата:
Нашиот темперамент градник се многу меки и удобни
Користете прилики:
Клуб Партија Танц Егзотични Фестивал Запалено Носат
R

Тие исто така купуваат со овој производ