.

.

проектор светилки POA-LMP136 NSHA330W56X56 за SANYO PLC-XM150 XM1500C светилка

проектор светилки POA-LMP136 NSHA330W56X56 за SANYO PLC-XM150 XM1500C светилка

DEN 5829.00
DEN 6624.00
-12 %
Количина на стоки


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : POA-LMP136 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Опис на Производот
Детали за производот
Модел БР. : NSHA
Сијалица параметри : NSHA330 W56 X56
Се применуваат следниве проектор модели :
проектор светилки POA-LMP136 NSHA330 W56 X56 за SANYO PLC-XM150 XM1500 C светилка
Услови на купување
Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактура
Плаќање : ТТ однапред, Western Union
Испорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќање
Курир : DHL, UPS-от, FEDEX, EMS
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот со модул(НП/OLM)
2. Оригиналниот светилка со домување (OWH/GLM/OEM)
3. Оригиналниот голи светилка(ОБ/OOB)
4. Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/СМ)
5. Компатибилен голи светилка (CB)
Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHB

Број На Модел На:
POA-LMP136
Бренд Име:
АЊО
R

Тие исто така купуваат со овој производ