.

.

GT30 GT3076-2 турбо турбополнач T25 страната A/R .70 A/R .86 вода и масло 5 гром 350hp-450hp влажни плови имајќи

GT30 GT3076-2 турбо турбополнач T25 страната A/R .70 A/R .86 вода и масло 5 гром 350hp-450hp влажни плови имајќи

DEN 13831.00
DEN 16272.00
-15 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Должина:
12.5inch
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GT3076-2
Објектот Тежина:
8kg
Материјал Тип:
како фотографии
Специјални Функции:
турбо делови
компресор домување:
a/r 0.70
турбина домување прирабница:
Стандард T25
Коњски сили:
350hp-450hp
Гаранција:
една година
Брод:
Светот
Автомобил Производител:
Заменлив
R

Тие исто така купуваат со овој производ