.

.

huawei E3276S-150 4G LTE МОДЕМ,150MBPS модем

huawei E3276S-150 4G LTE МОДЕМ,150MBPS модем

DEN 3264.00
Количина на стоки


3 : Сингапур ,кина,hkpost,стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 39work дена.
Huawei E3276 energizes вашиот март во Интернет светот со брзина до 150 Mbps.
5 - Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или на нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор за вас во 1 ден по добиени ви e-mail.76 Mbps
UMTS : 384 Kbps
Оперативниот СИСТЕМ е Поддржана Windows 2000 / XP / Windows 7 / Windows 8 и Windows и Mac OS Проширување Картичка Слот за Поддршка до 32 GB Micro-SD Инсталирање на Дискот Бр.
Испорака
1 : DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 работни денови . Вашата најдобра алатка кога ви треба веб прелистување/Интернетот во текот на отворено.
2 : EMS : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 10 работни денови .
4 - ви Благодарам за вашите покровителство! Сите наши модеми биле тестирани и се во исправна состојба.0 (High Speed) Боја Бела Димензии Прибл. Автоматска инсталација волшебникот вграден USB додатоци за уредот-безжични додатоци-безжични 2. Со downlink брзина до 150 Mbps и uplink брзина до 50 Mbps, тоа обезбедува вашата конекција со web, мирно и брзо.
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!ве молиме имајте во предвид проблемот, кога ќе се направи ред,ви благодариме за разбирањето! Опис :
HUAWEI E3276s-150 е првиот dongle поддржува Cat4 LTE, до 150 Mbps брзина на download и исто така компатибилна со 3 G UMTS & 2 G GSM мрежи soomthly дека популарна за луѓе без разлика coveraged со 4 G LTE или 3 G UMTS и GSM, тие можат да ги задржат врските насекаде и во секое време. Што повеќе, многу ви благодарам, се Надевам дека ние ќе воспостави долгорочна соработка во иднина
Марка/Модел Huawei 4 G Модем E3276-150 ( Huawei е еден од најголемите мрежна опрема компанија во светот ) Тип на Мрежа LTE / WCDMA / GSM Serivce Поддржани LTE/HSPA/HSDPA/HSUPA/UMTS/EDGE/GRPS/GSM Бенд
2 G : GPRS/GSM/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
3 G : UMTS 2100/900 MHz
4 G : LTE ФЛОПИ 2100/1800/2600/900/800 MHz (LTE Б1 Б3 B7 Б8 B20) [ Можат да работат со сите 4 G мрежа оператори во светот ]
Префрлете го оценувате
LTE ФЛОПИ : 150 Mbps
HSPA : 42 Mbps
HSUPA : 5. Поддржани од страна на долгорочна Evolution мрежна платформа, тоа обезбедува вашата конекција со web, мирно и брзо.
Повратни информации
Ако сте незадоволни со трансакцијата за било која причина, ве молиме контактирајте со нас прво да се реши. 92mm(L) x 32-милиметри(W) x 14mm(H) Тежина 30g на Користење, може да се широко се користат за лаптоп/лаптоп/UMPC/СРЕДИНАТА на уредот. Ако не примите објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака
Гаранција
6 месеци Гаранција.
4 : време на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 39 дена.
Ако не остави негативен или неутрален повратни информации ќе се откаже вашите права за поддршка во однос на било какви проблеми со нас и отворен себе за можно одмазднички негативни повратни информации. Модернистичкото тело дизајн одговара на вашиот бизнис стил на живот, како и. Својот елегантен и модернистичкото дизајн дава од силен визуелен ефект.1 да 1upon предмети дефекти .
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка,Money bookers,,Western Union,Банкарски Трансфер,и други методи за плаќање,ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас за да ви помогнеме.

сертификација:
CE
Пакет:
Yes
Вид:
Надворешни
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
Huawei
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
E3276s-150
Применливи Тип На Мрежа:
Брз Етернет
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Адаптер Приклучок:
USB
Интерфејс Тип:
USB
R

Тие исто така купуваат со овој производ