.

.

ABS unpainted Сив автомобил Задните покривот усна спојлер на Багажникот на Вратите Налепница Обичај Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Golf VI MK6 2010-2013

ABS unpainted Сив автомобил Задните покривот усна спојлер на Багажникот на Вратите Налепница Обичај Спојлер за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН

DEN 3816.00
DEN 4437.12
-14 %
Количина на стоки


1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не сте сигурни дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ни ги испратите на вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики) , имаме професионален технички инженер за да ја проверите fitment за вас.
Брод од страна на EMS, времето за испорака е 7~10 работни дена.
П : Што треба да направам ако не сум задоволен со стока?
А : 1) По примените стоки, ако не сте задоволни, можете да контактирате со нашата служба девојка за возврат, ние ќе ја плати се врати превозот надомест, ако тоа е нашиот проблем.
2) Ако тоа е малку изгребани за време на превозот, ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад.
3) Ако е оштетен за време на превозот, ние ќе го направи целосна наплата или размена на нови една за вас.
Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок. Имаме инсталација настава врз основа на различни делови, pls се однесуваат за опис. Високо ние ви предлагаме да го сликам на локално автомобил измена продавница по инсталацијата не е завршена.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката. Со цел да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација.
Брод од страна на Fedex/DHL/ТНТ/UPS-от, времето за испорака е 5~7 работни дена.
Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
2010
Бренд Име:
JC SPORTLINE
Модел Година:
2010-2013
Име На Модел:
JC-VWGO0602
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Дербито Спојлер
Производителот Дел Број:
Дербито Крило
Осветленост Дел Број:
Автомобил Задниот Спојлер Усна
Другиот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Крило
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Тип На Објект:
Спојлери
R

Тие исто така купуваат со овој производ