.

.

12.5 mm Бонбони боја двојна боја природни кокос школка кошула со копчиња промет на големо со 4 дупки

12.5 mm Бонбони боја двојна боја природни кокос школка кошула со копчиња промет на големо со 4 дупки

DEN 689.00
DEN 765.60
-10 %
Количина на стоки

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ======= Опис На Производот
Материјал
Кокос школка
Боја
2014 година Нови C енди боја,како слика 1#
( Ако сте треба друга боја или мешани бои,ве молиме да ни кажете боја број во цел или кликнете што ви треба.
, , , , , , , , , , . )
Количина
144pcs/многу
Околу Големина
12.5 mm*12.5 mm(20 L)
Конверзија
1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Точка Бр.
C0201 D-12001
Употреба
Тие би можеле да бидат пораби за облека,торби,како и сите други декоративни копчето рачно изработени занаетчиски
Ова е 2014 најновата, убава и практична,и 10 боја сорти.
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние та ke голема c се во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Обоена
Материјал:
bakelite
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
C0201D-12001
Материјал:
кокос школка
is_customized:
Yes
боја:
2# Двојна боја
Големина:
12.5mm*12.5mm(20L)
R

Тие исто така купуваат со овој производ