.

.

1210 3528 SMD LED 5colorx200pcs=1000pcs Бела/Сино/Red/Жолта/Зелена Светлина Диоди за Полнење Пакет

1210 3528 SMD LED 5colorx200pcs=1000pcs Бела/Сино/Red/Жолта/Зелена Светлина Диоди за Полнење Пакет

DEN 684.00
DEN 719.52
-5 %
Количина на стоки


-Да се Вреднува clients
Тука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани. Ве молиме clicke нив да се добие линкови.
+++++++++++++Препорачуваме предмети+++++++++ве Молиме да се кликне погоре за да најдете линкови+++++++++Благодарам+++++++++++++++++++
Бесплатен Превозот 1210 3528 SMD LED 5color X200pcs=1000pcs Бела/Сино/Red/Жолта/Зелена Светлина Диоди за Полнење Пакет
Бело :
Осветленост : 1850-2100 MCD
Бранова должина : околу 5500 NM
Напон : 3.2-3 .3 V
Актуелни : 20m A
Жолта :
Осветленост : 130-160 MCD
Бранова должина : 588-590 NM
Напон : 1.9-2 .0 V
Актуелни : 20m A
Зелена :
Осветленост : 250-300 MCD
Бранова должина : 524-526 NM
Напон : 1.9-2 .0 V
Актуелни : 20 Ma
Црвено :
Осветленост : 100-130 MCD
Бранова должина : 622-625 NM
Напон : 1.9-2 .0 V
Актуелни : 20m A
Сино :
Осветленост : 130-160 MCD
Бранова должина : 465-470 NM
Напон : 3.1-3 .2 V
Актуелни : 20m A
Ова е нашата продавница :
Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за да проверите дали ви треба не е во продавницата.Ви благодариме!
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам или други начини на плаќање начин како ви се допаѓа.
Испорака :
1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPS-от или Воздухопловната за превозот метод.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата
3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет
4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел
Гаранција : 100% Пари Гаранција За Враќање.
1.Поради делови ние продаваме се 100% тестирано и висок ризик на корисникот грешка,ќе мора да обезбеди детали за поправки направени ,резултатите од тестот ,и фотографии долго со вашето барање.
2.Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или prdoucts кои не се користат, под нормални работни услови.
3.Враќање точка мора да биде во оригинал исто како и ние испрати.
4.Купувачот да се плати за враќање превозот надомест.
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. така Било која од вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ако не сте 100% задоволни, ве МОЛИМЕ да не остави неутрални или негативни повратни информации пред да ни се обратите за помош. Вие порака во Трговијата со датотеки, или во Пошта ќе се одговори во рок од 24 часа.

Бренд Име:
ZZYADE
Пакет Тип:
Surface Mount
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1210/3528
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Кина
Точка име :
1210 3528 SMD LED
боја:
Бела/Сино/Red/Жолта/Зелена
Количина:
5colorx200pcs=1000pcs
во парк:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ