.

.

204-48-90 mm (W-З-Л) целосно алуминиумско куќиште случај алуминиумско куќиште електронски случај за електронски

204-48-90 mm (W-З-Л) целосно алуминиумско куќиште случај алуминиумско куќиште електронски случај за електронски

DEN 552.00
Количина на стоки

Со цел да се најде нашата продавница лесно ,ве молиме додадете нашата продавница да 'продавница list' . за комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок. Оваа 204-48-90 mm (W-З-Л) целосно алуминиумско куќиште случај алуминиумско куќиште електронски случај за електронски ширина и висина може да го смени, но Предни/ Задни панели и должина можат да бидат прилагодени за задоволување на точниот барања на корисникот во барањето; исто Така, додавање на монтирање на протезата и така натаму; Површински третман може да се прилагоди како што anodize/песок експлозијата anodize/ свила екран/ ласерски engrave и дизајн. Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days . Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Па ве молиме да бидете Сигурни дека тој адреса што сте ни ја даде во Зачувам адреса е точна.
Производи Детали Структура : Подели 204-48-Nmm (W-З-Л) целосно алуминиумско куќиште случај алуминиумско куќиште електронски случај за електронски куќиште електронски кутија diy метал Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm
Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 2 АЛ 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1. Ве молиме да оставите Позитивен фидбек кога сте задоволни со нашата работа.купувачот ни се одговорни за сите даночни и /или должност трошоци од страна на оваа земја. Ако не примите објект во рок од триесет дена , ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа . Сите производи се проверува и да се пакуваат и пакувани во добра состојба пред испраќање
5.
Ништо не е јасно, ве молиме слободно контактирајте со нас , Ние ќе бидеме среќни да помогнеме . Цената според објектот е должината , обработка метод и количините.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот комплет.)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата,
2.
Забелешки :
1.204-48-90 mm (W-З-Л) целосно алуминиумско куќиште случај алуминиумско куќиште електронски случај за electronicl подготвена само за вас
Сопствени Услуги
1. но, ние не можеше да гарантира нема даночни давачки . за количество барања.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!. f или машинска ве молиме да ни снабдување CAD(dwg) датотеки , и свила екран или ласерски ве молиме да ни нудат Corel DRAW датотека.
Пакување
Widly Е Корисен
За Нас
Враќање политики
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Залихи за вежба , печатење на екран или ласер , мора да ни обезбеди дизајн цртање .Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова . Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн , на располагање за нас, едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори .

боја:
90L црна sandblast, 160L црна sandblast
Број На Модел На:
YGS-026
Структура:
Сплит
Заврши:
Anodizing , четка или sandblast
ОЕМ MOQ:
50 парчиња
Должина:
Customized
Сечат дупки:
кориснички
дизајн:
Cusomized
ЛОГОТО цена:
silkscreen или engrave
Олово Време:
7-15 дена
is_customized:
Yes
Заштита Ниво:
алуминиумско куќиште
R

Тие исто така купуваат со овој производ