.

.

Нови Пристигнување италијански Дизајнер Човек Високо-Топ Јава Чевли Формално Фустан Вистинска Кожа Посочи Мажите Мартин Каубој Глуждот Чизми JS62

Нови Пристигнување италијански Дизајнер Човек Високо-Топ Јава Чевли Формално Фустан Вистинска Кожа Посочи Мажите Мартин Каубој

DEN 4704.00
Количина на стоки


Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Патент
Број На Модел На:
JS62
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ