.

.

FUGSAME 12V СВЕТИЛНИК педалата на ПРЕТПАЗЛИВОСТ се ВРТИ АВТОМОБИЛ ПОКРИВОТ проблеми светилка emmergency осветлување мулти-функција индикатор

FUGSAME 12V СВЕТИЛНИК педалата на ПРЕТПАЗЛИВОСТ се ВРТИ АВТОМОБИЛ ПОКРИВОТ проблеми светилка emmergency осветлување мулти-функција

DEN 1536.00
Количина на стоки


(Ако сте треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви се потребни.) Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт. Декорација на вашите автомобили со оваа мода led strobe светлата, да ви помогне да се добие задоволство, сигурност и удобност, и создавање на еден вид на семејна атмосфера на топло и романса.Спецификација 1).Висока Моќност Led сијалица внатрешноста 2).Долг Живот 3).Лесно да се инсталираат ,можете да се стави тоа во насекаде на вашиот автомобил, 4).со запалка приклучок 5).Моќ магнет внатрешноста 6).Водоотпорен може да се користи во магла или rainny времето.
Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Достапни бои : жолто / црвени & сина,
Ако ви треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака бои што ви треба. Како да се изберете мешани бои : 1. Купи Сега 2. Напишете бои, како што се : црвено и сино 3. Место Цел

Емитуваат Боја:
Сина, црвена сина, Црвена, Жолта
Бренд Име:
FUGSAME
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Lumens:
3400Lm
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
yuanxingxiding
Wattage:
20W
Објектот Тежина:
064KG
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Светлината Модел:
одговараат за 12v автомобили
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Тип На Објект:
На Возилото
R

Тие исто така купуваат со овој производ