.

.

ЖЕШКА!Бесплатен превозот LCD дигитален алкохол здив тестер цевка тестери медицински автомобил додатоци алкохол метар

ЖЕШКА!Бесплатен превозот LCD дигитален алкохол здив тестер цевка тестери медицински автомобил додатоци алкохол метар

DEN 1010.00
DEN 1295.52
-22 %
Количина на стоки


ЖЕШКА!Бесплатен превозот LCD дигитален алкохол здив тестер цевка тестер тестери медицински автомобил внатрешни додатоци
Технички Параметри :
Модел
AT-858 S
Екранот
Се прикаже црвениот LED светла со три-боја светла
Сензор
Висока прецизност phlx сензор
Детекција На Опсег
0.000-0.190% BAC
0.000-1.990 ‰BAC
0.000-0.995 mg/L (Брач)
Алармот точка
0.050% BAC
0.500 ‰BAC
0.250 mg/L (Брач)
Точноста
-0.01 да 0.02%BAC на 0.05%BAC
Време На Одговор
Загревање Време
90-тите години
Оперативен Тековната
≤120m A
Амбиентални услови
Складирање : -10°C 50°C/Работа : 0°C до 40°C
Оперативен Напон
3 x 1.5 v AAA алкална батерија (Не се вклучени)
Тегови
175g (со исклучок на батерии)
Димензија
125×68×24mm
Совети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направи тест по најмалку 45 минути по пиење.
Карактеристики :
1. Се прикаже црвениот LED светла со три-боја светла
2.Алармот гласно
3.Брзо да реагира(помалку од 5 senconds),лесно ракување.
4.Автоматско исклучување за заштеда на енергија.
5.Со висока прецизност и осетливи полупроводнички законот за сензорот
6 .Три видови на резултатите единици за конвертирање(mg/L, mg/100ml, итн) за да бидат избрани од страна на корисникот.
7. Патент за производот
Пакет се вклучени : 1 x Дигитален Здив Алкохол Тестер ( вклучува 5 гласноговорници) 1 x Крпа Торба 1 x Упатство
За нас :
Сертификат :
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро.
1. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
2. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
4. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

Број На Модел На:
AT-858S
Бренд Име:
greenwon
R

Тие исто така купуваат со овој производ