.

.

Тибетската Стил Hummer Ноктот Clasps, Мешан Стил и се Меша Боја, околу 9~16mm широк, 17.5~31mm долго, 5~6.5 mm дебели

Тибетската Стил Hummer Ноктот Clasps, Мешан Стил и се Меша Боја, околу 9~16mm широк, 17.5~31mm долго, 5~6.5 mm дебели

DEN 989.00
DEN 1412.64
-30 %
Количина на стоки


Тибетската Стил Hummer Ноктот Clasps, Мешан Стил и се Меша Боја, Големина : околу 9~16mm широк, 17.5~31mm долго, 5~6.5 mm дебели, дупка : 2~3мм.
Со атрактивни hummer ноктот форма и стилски дизајн, тие се одлични за накит додаток како нараквици и ѓердани.
Можете да најдете овие прекрасни clasps се разновидни и корисни во накит дизајн.

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Број На Модел На:
PALLOY-MSMC004-1
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
575g
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Обликот:
Други
Метална боја:
мешана боја
Стил:
Тибетската Стил
Материјал:
Легура
Мушка големина:
14 ~ 19mm
единица:
500g
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2 ~ 2.9 mm
Употреба:
clasps
Големина:
14 ~ 19mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ