.

.

150pcs/многу персоналните бонбони налепница корист налепница за свадба невестата туш свадба партија декорација мал круг S19

150pcs/многу персоналните бонбони налепница корист налепница за свадба невестата туш свадба партија декорација мал круг S19

DEN 959.52
Количина на стоки


Најголемиот дел продажба :
Сè во нашата продавница е spporting големо се продаваат, не двоумете се да контактирате со продавачот на производи/количини ќе се intrested во. Ние сме многу превозот methord опции кои можат да ви помогне да заштедите на превозот цена не само воздух товар, но исто така карго превозот. Постојат, исто така, варира превозот methord освен aliexpress систем покажа, на пример, за Russion, постои начин може да се ослободи вашиот данок. Такви линии има и други области како Австрискиот или ЕУ.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете соодветна испорака метод кој одговара на вашата локација и да ги плати сите трошоци, вклучувајќи превозот надомест. Ние не може да гарантира испорака време на меѓународните пратки поради направи разликата во царината расчистување време во одделни земји. Ако ви се некако во треска, можете да изберете DHL/Федекс/UPS-от или други начини кои обично побрзо од другите. Исто така можете да контактирате продавачот за било каков предлог врз основа на минатото искуство. Би можело да постојат и некои други опции освен емисии на Aliexpress систем. Ве молиме имајте во предвид Продавачот е одговорен за сите состојба на производ скршени, не се исти како и опис, но во сите услови и ние не сме наплата на надоместокот за било какви причини одбиени пратки. Купувачот е одговорен за сите обичај /должност цена со сите услови. Ние може да им помогне на клиентите да бара производи како примероци или подарок се во someway но, ова не е гаранција дека тоа нема да предизвика никакви дополнителни такса или сопствени проблеми. Ве молиме да не контактирате доколку имате посебни барања при нарачката.
Боја Несовпаѓање :
Разликите во боја може да предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, ако верувате дека примени на определено погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Сепак, ако имате било какви проблеми, вие сте слободни да контакт пред да замине никакви негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар задоволството на клиентите услуги.

Големина:
30mm, 35mm, 40mm, 50mm, 65mm
празник:
Универзална,Свадба & Ангажман,Свадба
Стил:
Други
Музика:
No
Шема:
Една страница Тип
Бренд Име:
CustomFest
is_ прилагодени:
is_ прилагодени
R

Тие исто така купуваат со овој производ