.

.

DHL ЕМС бесплатен превозот 10pcs/многу DC12V-24V 8A*3 RGB led sync контролер со 20key RF Далечинскиот

DHL ЕМС бесплатен превозот 10pcs/многу DC12V-24V 8A*3 RGB led sync контролер со 20key RF Далечинскиот

DEN 7257.60
Количина на стоки


DHL ЕМС бесплатен превозот 10pcs/многу DC12 V-24 V 8 A*3 RGB led sync контролер со 20key RF Далечинскиот
1. Тоа е погоден за сите видови на константен напон ЛЕР светилки.
Adopte RF 20 клуч со далечински управувач, user-friendly далечински управувач, осветленост и брзина е прилагодлив.
Со цел да се постигне синхронизација на повеќе светилки, лесно може да користите интернет кабел за да се направи повеќе контролори во серија конекција. Работна температура -20-60 напон DC5 V, 12 V~24 V опционални (наведете потребните напон на наредби) 0utput 3 канали Поврзување на владата заеднички анодна Надворешна димензија L91*W88*H24 mm Пакување големина L106*W106*H66 mm Нето тежина 210g Бруто тежина 240g Статични потрошувачка на енергија Излезна струја Излезна моќност 5 V : Осветленоста + Brightness - пауза за вклучување/исклучување на Статички црвено Статични зелена Статични сина Статични бела Статични бела Статични жолта Статични синозелена Статични пурпурна Авто се кандидира три база на боја jumpy Три боја, постепено се менува брзината + Флеш седум база на боја jumpy Седум-боја, постепено се менува брзо
Пред да конкурираат, pls ве молиме прочитајте подолу внимателно :
Со нарачување :
1). Кога ќе нарачате нешто во бела боја освен специјални occassion, pls љубезно дефинирате кул бело или топло бела со оставање на порака. Ако не, ќе се разгледа како кул бело.
2). За сите контролер и remotes , таму ќе биде без батерија во внатрешноста, бидејќи батеријата не може да помине безбедност инспекција на извоз и увоз на царинската управа.
3). Pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас декларираната вредност за превозот, вистински или ниски, со оставање на порака. Ако не, ние ќе ги прогласи како вистинска вредност.
4). Ако најдете некои несогласувања во опис, наслов, слика, или цена, pls ве молиме контактирајте со нас пред наддавање за да се избегнат непријатности или спор.
Повратни информации :
1). Љубезно ве молиме да ни повратни информации откако сте го добиле и checcked на објектот.
2). 5 Ѕвезда повратни информации е високо приоритетни ако ви се допаѓа нашите производи и услуги. Пред комуникација со нас, ве молиме да НЕ ја напушти која и да НЕУТРАЛЕН или НЕГАТИВЕН фидбек.
Плаќање :
1) Плати преку Зачувам е препорачливо.
2) Купувачот треба да биде одговорен за увоз даночни дека можеби излегува.
3) Попуст за комбиниран транспорт е на располагање.
Превозот и ракувањето со :
1).Ние, главно, се испратите стоки преку Кина пост воздух mail бесплатен превозот и некои DHL ЕМС бесплатен превозот. Можете да изберете и други начини како што се наведени, ако мислите дека Кина пост воздух mail трае премногу долго време.
2). Пристигнуваат во рок од 7-20 работни дена од дишните патишта пост или 5-8 работни дена од EMS/DHL/UPS-от (зависи од земјата и испорака брзина на агенцијата за статистика).
3).Ве молиме бидете сигурни дека вашето име, поштенски код, телефон и адреса е добро.
4) ве Молиме проверете пакет внимателно кога ќе се добие тоа и не го потпише тоа, ако пакетот е скршен.

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
Kugalite
Применливи Светла:
LED
Гаранција:
1 година
Max. Оптоварување На Моќ:
max.288W
Wattage:
,max.288W
Далечински Растојание:
20м
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
12V
Материјал:
железо+ABS
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Број На Модел На:
SZ600-20k
Осцилација фреквенција:
50/60Hz
Controled Метод:
PWM
Копчето Број:
20
R

Тие исто така купуваат со овој производ