.

.

Бесплатен превозот!Багер дијагностички алатки д-Р Zax дланка верзија за Hitachi Багер Делови,Hitachi копач делови

Бесплатен превозот!Багер дијагностички алатки д-Р Zax дланка верзија за Hitachi Багер Делови,Hitachi копач делови

DEN 21072.00
Количина на стоки


1. Детали
Производ на името
Багер дијагностички алатки д-Р Zax дланка верзија за Hitachi Багер Делови
Апликацијата Hitachi
Живот
50000h
Гаранција време
3 месеци
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6.
7. Вашиот feed back :

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
Hitachi багер делови
Материјал Тип:
микс
Автомобил Производител:
Сјај, Демо, Mitsubish
R

Тие исто така купуваат со овој производ