.

.

50PCS Торбичка симпатична Kraft Хартија Перница Бонбони Кутија Свадба Фаворизира Подарок Бонбони Кутии Дома Партија Роденден Снабдување

50PCS Торбичка симпатична Kraft Хартија Перница Бонбони Кутија Свадба Фаворизира Подарок Бонбони Кутии Дома Партија Роденден

DEN 201.00
DEN 239.52
-16 %
Количина на стоки


50 PCS Симпатична Kraft Хартија Перница корист Кутија Свадба Партија Корист Подарок Бонбони Кутии Дома Партија Роденден Снабдување
Опис 50/100 Симпатична Kraft Хартија Перница корист Кутија Материјал : Хартија Состојба : Сосема нов и висок квалитет, Големина : 9cm x 6.5 см x 2.4 cm (3.5"x2.5"x0.9") Дебелина : 0.25 mm Боја : Кафена Пакет се Вклучени : 50pcs/100pcs Кутија,можете да изберете Забелешка : производи НЕ беа вклучувајќи Низа и Панделки. Овие високо квалитетни корист кутии се совршени за било прилики. Пополни секој со бонбони, пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. За да се подобри допир на елеганција, овие кутии се изработени со врвен квалитет ПВЦ, Kraft или Хартија.

Број На Модел На:
бонбони торба
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Број на Компјутери:
50pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ