.

.

Мастило Касети Remanufactured За HP 129XL 135XL HP129XL HP135XL Photosmart 2575 D5163 8053 C4183 D5163 C4193 Deskjet 5943 6943

Мастило Касети Remanufactured За HP 129XL 135XL HP129XL HP135XL Photosmart 2575 D5163 8053 C4183 D5163 C4193 Deskjet 5943 6943

DEN 1060.00
DEN 1127.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP129 135 Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Боја
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Б.К 25 ML
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
129 XL 135 XL
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
129
Црна
2
18ml
135 Боја 1 18ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен за HP 129 135 Принтер Ink Кертриџ
Компатибилен Руската Принтери :
Photosmart 2575 D5163 8053 C4183 C4193 D5163 C4193
Deskjet 5943 6943 6983 D4163
Officejet 6313 K7103
Не сите печатач модели се наведени тука. Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети, ве молиме контактирајте со нас преку Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика
-100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ