.

.

Три Квадратни Линк Приврзоци 2015 Мода Накит во Собата за Жените се Зголеми Златен Накит Сетови Свадба Додатоци за Ѓердани Ulove T267

Три Квадратни Линк Приврзоци 2015 Мода Накит во Собата за Жените се Зголеми Златен Накит Сетови Свадба Додатоци за Ѓердани Ulove

DEN 289.00
DEN 385.92
-25 %
Количина на стоки


НАПОМЕНА : Сите Pendant без Синџир, ве Молиме Кликнете на линкот за да го Купи Објектот ако ви се допаѓа :
Три Квадратни Линк Приврзоци 2015 Мода Накит во Собата за Жените се Зголеми Златен Накит Сетови Свадба Додатоци за Ѓердани Ulove T267
Три Квадратни Линк Приврзоци 2015 Мода Накит во Собата за Жените се Зголеми Златен Накит Сетови Свадба Додатоци за Ѓердани Ulove T267

Метална боја:
Роуз Златна Боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Uloveido
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
свадба постави
Плоштад Накит:
моден накит сет
Роуз Злато Поставува:
Накит Сетови
R

Тие исто така купуваат со овој производ