.

.

Оригиналниот А+ Одделение LQ080Y5DR03 transmissive WVGA LCD екран од 6 месеци гаранција

Оригиналниот А+ Одделение LQ080Y5DR03 transmissive WVGA LCD екран од 6 месеци гаранција

DEN 12917.00
DEN 14352.00
-10 %
Количина на стоки

Оригиналниот А+ Одделение LQ080 Y5 DR03 transmissive WVGA LCD екран од 6 месеци гаранција Панел Бренд S-H-A-R-Стр Панел Модел LQ080 Y5 DR03 Панел Тип a-Si TFT-LCD Панел Size 8 Резолуција 800(RGB)×480 (WVGA) Display Mode Transmissive Површината Светлината Сооднос на Контрастот на Екранот Бои Одговор Rime Агол на Гледање Фреквенција Светилка Тип на Сигнал Интерфејс Влезен Напон Ro HS ДА

Бренд Име:
MaiTongDa
Тип:
TFT
Број На Модел На:
LQ080Y5DR03
BN:
LQ080Y5DR03
R

Тие исто така купуваат со овој производ