.

.

Wholesales 10000pcs/фунти 3мм Мешани Бои Бонбони Матирано Стакло Круг Виножито Семе Мониста за кожа ѓердан/ресни/плетенки Diy

Wholesales 10000pcs/фунти 3мм Мешани Бои Бонбони Матирано Стакло Круг Виножито Семе Мониста за кожа ѓердан/ресни/плетенки Diy

DEN 710.00
DEN 888.00
-20 %
Количина на стоки

барел
Стакло Семе Мониста, Матирано Бои, Круг, Мешана Боја
Големина : околу 3мм во пречник, дупка : 1mm, за 10000pcs/фунти
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Објектот Тежина:
521g
Број На Модел На:
СЕМЕ-A008-3мм
Бренд Име:
pandahall
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Стакло
Материјал:
Стакло
Семе Класификација:
Матирано Бои
Мушка големина:
1 ~ 3мм
Семе Мониста Големина:
8/0
единица:
1Pound
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Под 1mm
Употреба:
Монистра
боја:
multicolor
Објектот Дијаметар:
3mm in diameter, hole
Големина:
3mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ