.

.

KFLK накит кошула cufflinks за mens Бренд Кристал Ткаенината линкови Копчиња Висок Квалитет Луксузни Свадба Младоженецот Мода Бесплатен Превозот

KFLK накит кошула cufflinks за mens Бренд Кристал Ткаенината линкови Копчиња Висок Квалитет Луксузни Свадба Младоженецот Мода

DEN 668.00
DEN 940.32
-29 %
Количина на стоки

Големина : 15mm*15mm Подарок : cufflinks ткаенина за чистење на Пакет : независни пакување во ПП пластични кеси за да се спречи нула, добра нега на cufflinks. Ако треба да се купи Cufflinks кутија, можете да контактирате со услуга за клиентите. KFLK бренд вовед : KFLK е многу популарна во Кина, бидејќи на врвен квалитет и вистинската цена. Имаме една онлајн продавница во Кина, е најдобро-продаван. Ако сте заинтересирани, можете да контактирате со сервисот за веб-сајтот. Ние сме на вашите пријатели доверлив, правото на избор, ветувам. Строга контрола на квалитет, добра услуга, брза испорака, со добра верба, ова е KFLK. Ние сме фабрика директни продаде и accpet ОЕМ & ODM цел. Ако вашата нарачка > $200, ќе им понуди бесплатен превозот од комерцијални се изрази, како што се ЕМС DHL или Fedex и така натаму. Сите производи се во акцијата, можете да поставите цел директно. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас во времето. Ова е најголем поттик за нас. Ви благодариме за изборот на нашите производи.

Метална боја:
Olny Cufflinks
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
wangdeguodu
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Kflk
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Големина:
15*15mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ