.

.

50pcs Месинг Мраз Изберете и Притиснете Bails Pendant Platinum 24mm Pin: 1mm Дупка: 5X4mm

50pcs Месинг Мраз Изберете и Притиснете Bails Pendant Platinum 24mm Pin: 1mm Дупка: 5X4mm

DEN 574.00
DEN 820.32
-30 %
Количина на стоки


Дувачкиот Мраз Изберете и Притиснете Bails, Platinum
Големина : за 24mm долго, pin : 1mm дебели, дупка : 5x4mm.
на кауција карактеристики голема дупка која лесно слајдови преку синџир или кожа кабелот да биде pendant, и може да се користи и со некои drilled кристал и камен компоненти за зголемување на своите дизајни.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
2.4cm
Бренд Име:
pandahall
Објектот Дијаметар:
2.4cm
Производ Карактеристики:
станот круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
2.4cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
153g
Број На Модел На:
КК-H384-P
Накит Наоди Тип:
Стиснете Bails Pendant
Метална боја:
Platinum/Античкиот Бронза
Употреба:
кауција
единица:
100pcs
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
34x1mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ