.

.

20pcs Мешани Бебе Сатен Лента Точки Bowknot Коса Клипови Applique DIY Занает Свадба Лак Вратоврска Scrapbooking Декорација

20pcs Мешани Бебе Сатен Лента Точки Bowknot Коса Клипови Applique DIY Занает Свадба Лак Вратоврска Scrapbooking Декорација

DEN 97.00
DEN 190.08
-49 %
Количина на стоки


Материјал :
Лента/Полиестер
Големина на :
Appro : 85x45mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 20 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1157

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
2
Број На Модел На:
H1157
Техника:
Никој
Материјал:
Spandex / Памук
Бренд Име:
lacontrie
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
R

Тие исто така купуваат со овој производ