.

.

Моден Вистински Плетени Mink Крзно Вест Жените Плус Големина Вистинско Крзно Gilet Waistcoat Јакна без Ракави 20131129-11c

Моден Вистински Плетени Mink Крзно Вест Жените Плус Големина Вистинско Крзно Gilet Waistcoat Јакна без Ракави 20131129-11c

DEN 4872.00
DEN 9552.00
-49 %
Количина на стоки


Нова Мода Вистински Плетени Mink Крзно Вест Жените Плус Големина Вистинско Крзно Gilet Waistcoat Јакна без Ракави 20131129-11c
1.Материјал : Вистински Mink Крзно
2.Бои
Браун
Црна
3.Фотографии
Пакување
Кога ќе го отворите надвор од пакетот, ако се најде во внатрешноста на пакетот исто како и приложените фотографии. Тоа е во добра состојба. Ако не, некој можеби се земе вашиот пакет по грешка или отворете го вашиот пакет. Сте имале подобро отворете пакет во лицето на курир или во поштата. Затоа, ако најдете било какви проблеми, ќе имаат докази.

Големина:
L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден Тенок Крзно
Тип:
Тенок
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
20131129-11c
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Крзно
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Бренд Име:
ZiZhen
ЗанаетТехника:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Слатка
R

Тие исто така купуваат со овој производ