.

.

ipalmay Бесплатен Превозот за Еднократна употреба Дрвени Прибор за јадење Поставен 12Pcs/пакет Chevron Polka Точка Шарени Дрвени Лажици Предници со Ножеви

ipalmay Бесплатен Превозот за Еднократна употреба Дрвени Прибор за јадење Поставен 12Pcs/пакет Chevron Polka Точка Шарени Дрвени

DEN 7022.00
DEN 7392.00
-5 %
Количина на стоки


Бесплатен Превозот за Еднократна употреба Дрвени Прибор за јадење Поставен 12 Pcs/пакет Chevron Polka Точка Шарени Дрвени Лажици Предници со Ножеви
Материјал : Бреза & германски храна одделение Мастило
Големина : Дрвени Вилушка : 157*27*1.8 ММ;
Дрвена Лажица : 156*34*1.8 ММ;
Дрвен Нож : 165*22*1.8 ММ
Дизајн : Шари, Chevron, Polka Dot
Боја : розова, црвена, сина
Пакување : 12pcs/пакет
Расположливиот дрвени садови се одлични ако сакате нешто да користите за вашата партија тоа е еколошки. Тој е направен од обновливите извори на цврсти бреза дрво, што е, исто така, biodegradable и compostable.
Ве молиме оставете порака за производство е број и количество (како што се ВУ 039,20 pack)сакате кога ќе го купите. можете исто така да изберете дрвени предниците(12pcs/pack) и дрвени сабји(12pcs/pack). ако не ја напушти, ние ќе ги испрати по случаен избор. Ви благодариме!
Ако сакате повеќе партија производ, ве молиме кликнете на оваа веб-страница :
Боја Шема

боја:
Се меша со лажица, се Меша вилушка, се Меша нож, Можете да изберете бои
Повод:
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Шема:
Chevron,Шарени,Точка
Бренд Име:
ipalmay
Број На Модел На:
wu01-90
Материјал:
Cowhide хартија
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Материјал:
Дрвени
Спецификација:
6.5inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ