.

.

Нови Пристигнување Јака Орев Rider Плоча Удар за Миење Опрема Кутија Раководител Прибор Погодни За FS120 FS200 FS250 mayitr

Нови Пристигнување Јака Орев Rider Плоча Удар за Миење Опрема Кутија Раководител Прибор Погодни За FS120 FS200 FS250 mayitr

DEN 390.00
DEN 557.28
-30 %
Количина на стоки


GY0001761
Карактеристики :
- Совршен натпревар за оригиналот.
- Лесна инсталација.
- Стабилни карактеристики, висока сигурност.
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Боја : Сребро & Црна
Материјал : Метал
Одговара За Stihl FS120, FS200, FS250
Количина : 4 Pcs
Пакет се вклучени :
1 x Јака нут
1 x плоча Rider
1 x Удар за миење
1 x Удар плоча guard за миење
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
Mayitr
is_customized:
No
Број На Модел На:
Опрема Кутија Раководител Додатоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ