.

.

50 белешки луксузни музичка кутија механизам, музички движења, необични подароци за божиќ/ роденден, дома декор

50 белешки луксузни музичка кутија механизам, музички движења, необични подароци за божиќ/ роденден, дома декор

DEN 12246.00
DEN 16113.12
-24 %
Количина на стоки


Angela е подароци 50 белешки луксузни музичка кутија механизам, музички движења - DIYmusic кутија
ПРЕДМЕТ БР. : A0012
ИМЕ на ПРОИЗВОД : 50 белешки Музичка Кутија Механизам, DIY музичка кутија, музика движење
ГОЛЕМИНА : 15x7.5x3.6cm
МАТЕРИЈАЛ : Метал
МОЌНОСТ : Пеколен тип, нема потреба батерии, нема потреба електрична енергија, само тесна копчето, потоа отпуштете, неверојатна музика игра~~~
Мелодии Нуди (едно парче со 2 мелодии микс) :
Забелешка : ве Молиме оставете порака за да ги даде на мелодијата што сакате! Или ќе биде испорака случаен избор, ви благодариме за вашето внимание!
1. NOCTURNE ВО E РАМЕН & TRISTESSE
2.ИСУС BLEIBET MEINE FREUDE & ПРОЛЕТ
3.КОГА САКАТЕ ПО ЅВЕЗДА & НАД ВИНОЖИТОТО
4.СВАДБА МАРТ & СВАДБА МАРТ


Тип:
Пеколен Тип
Функција:
Вртливата
Тон Број:
50 Тонови
Број На Модел На:
A0012
Движење:
Yunsheng Движење
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
Angela е подароци
Игра Моќ:
Рака Чудак
Музички Кутии Форма:
машина
Име:
50 белешки музичка кутија механизам, музички движења
Материјал:
метал и пластика
Работа:
Рака Чудак
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ