.

.

НОВИ 3 димензионални bowknot памук headband Девојка коса додатоци големина прилагодливи големо уво дете мајка Еластична ГЛАВАТА коса бенд D69

НОВИ 3 димензионални bowknot памук headband Девојка коса додатоци големина прилагодливи големо уво дете мајка Еластична ГЛАВАТА

DEN 173.00
DEN 173.28
-0 %
Количина на стоки

НОВИ 3 димензионални bowknot памук headband Девојка коса додатоци големина прилагодливи големо уво дете мајка Еластична ГЛАВАТА коса бенд D69 100% нови и одличен квалитет бутик Пакет се вклучени : 1 x headbands во OPP вреќа Материјал : 100% простор памук Толку слатка за секоја принцеза! Тие се прилагодливи, совршено големина за бебиња за девојки, исто така, погодна за мајките Боја : 20 бои, како фото Големина : Bowknot (мачка уво) околу 15*7cm, headband околу 3.7(w)*70 (L) cm, ова е прилагодлив. Тежина : 50g/парче Супер еластичен, удобно, да ги задржи топло, лесно постојано се мијат.
Тоа е прилагодлив како и да било големина, погоден за бебе, девојките и мајките.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
D69
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Материјал:
простор памук
боја:
20 бои
карактеристики:
Голема/Стил DIY/ Простор памук/корисни
Големина:
Please see listing detail
Стил:
И погодна за девојки и деца, мама и бебе
safty:
100% високо еластична простор памук
Пакет:
во opp вреќа
Шема:
Bowknot / зајакот уво
Употреба:
Стил / задржи топло / Апсорбираат потта
Измијте:
Може да биде постојано изми
R

Тие исто така купуваат со овој производ