.

.

Црн дијамант нож острат камен нож рубин strickenly ред мелење камен 1500 ронки острило 150x20x5mm

Црн дијамант нож острат камен нож рубин strickenly ред мелење камен 1500 ронки острило 150x20x5mm

DEN 362.40
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Име на Производ : Црна Рубин масло камен Спецификација : должина * ширина * height =150*20*5mm костим за Апекс острилка Жито големина : 1500 # Рубин oilstone е формирана од страна на висока температура синтерување, со многу висока цврстина и сила, производот беше црвена роза, структура е во ред и компактен, речиси и не е лесно да се носат и солза на површината, висока цврстина за високо Нодуларен Обработка на стврднат челик, од легиран челик, прецизност на мерење алатка и инструмент делови бараат повисоко заврши работното парче. Рубин oilstone само додавањето на неколку капки вода во дробење, мелење на сечилото е многу остро, погодни за сечење на работ и фино брусење.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Абразивни Зрна Големини:
1500
is_customized:
Yes
Материјал:
Рубин
Употреба:
мелење камен
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
150x20x5mm
Големина:
150x20x5mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ