.

.

Ulanzi ST-02S Алуминиум Телефон Tripod Планината Ротирате Вертикални и Хоризонтални Телефон Носителот Менгеме w Ладни Чевли Планината за iPhone X 8 7 Плус

Ulanzi ST-02S Алуминиум Телефон Tripod Планината Ротирате Вертикални и Хоризонтални Телефон Носителот Менгеме w Ладни Чевли Планината

DEN 766.00
DEN 1093.92
-30 %
Количина на стоки


360 степени Ротирачки Phone Држач за Режим на Портрет (Вертикална) или Режим на Пејзаж (Хоризонтална) .ПРВИОТ Сите Метални Телефон Планината со Ладна Чевли Moun т за Вертикална Пукање!!! Додадете ПРОЛЕТ Дизајн за Брза Монтажа. Лесно на, Лесно off' Било кој паметен Телефон, Без Алатки. Со Ладна Чевли се Качи на врвот ,Можете Да се Качи На Микрофонот или LED Светло, Најдобриот Партнер За Видео Снимање. Месеци на Било кој Стандарден Tripod (1/4-20) и, исто Така, Стои на Свои (Tripod Не се Вклучени) Компатибилен со APPLE i Phone X i Phone 8 i Phone 7 плус ,i Phone 7 6 6s & 6s плус итн Sumsang Xiaomi Андроид Smartphones

Ако ви треба "IRON MAN јас ", поевтини Tripod Планината ( само $9 ,без ладно чевли ) ,ве молиме кликнете тука Ако ви треба СО-MM1 само ,кликнете на сликата подолу, тогаш ( еден бесплатен мини tripod вклучени ) можеби Ќе треба Ulanzi мини tripod само ,кликнете на сликата подолу може да треба led светло само,кликнете на сликата подолу
Можеби ќе треба TAKSTAR SGC-598 сам ,
кликнете подолу picuture ,pls
Можеби ќе треба U-Зафат за употреба заедно ,
кликнете на сликата подолу

Пакет:
Yes
Макс Extened Должина (mm):
9.5
Укината Должина (mm):
6.5
Бренд Име:
ulanzi
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Паметни телефони
Број На Модел На:
ST-02S
Тип:
Телефон tripod планината
R

Тие исто така купуваат со овој производ