.

.

Бесплатен Превозот на големо 5/8 16mm 10YARD/МНОГУ Широк Морнар Слоновите Водител на Чамци Светло Сив Тон Ткаени Жакард Лента

Бесплатен Превозот на големо 5/8 16mm 10YARD/МНОГУ Широк Морнар Слоновите Водител на Чамци Светло Сив Тон Ткаени Жакард Лента

DEN 383.52
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА : 5/8" (16mmx10yards )

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Zerzeemooy
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
KTZD15102413
Шема:
Животните
боја:
како слики
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ