.

.

НОВА голема брзина Ултравиолетови Гумичка УВ EPROM Гумичка

НОВА голема брзина Ултравиолетови Гумичка УВ EPROM Гумичка

DEN 734.00
DEN 815.52
-10 %
Количина на стоки


НОВА голема брзина Ултравиолетови Гумичка УВ EPROM Гумичка
НОВА голема брзина Ултравиолетови Гумичка УВ EPROM Гумичка
Опис :
. Сосема нов и висок квалитет
. Се користи за да се избрише складирање чип на EPROM
. Може да ги избрише сите податоци во 10 минути
. Ве молиме да го отстраните adhestive лента пред бришење на чип
. Избришете до 8pcs 40pin, 32pin, 28pin НАТОПИ IC во исто време
. Лесен за користење
. Место на чипови во фиока, да го поставите тајмерот и да се сврти на
. УВ светлина : 1-60 минути
. Тајмер функција може автоматски да го вклучите/исклучите уредот
. Избришете до 6-8 чипови
. 110-240 V 6 A
. Големина : за 16.5 x 12.5 x 5 cm
. Моќ кабел : околу 1.2 метри долго
. AC фаза напон 220v,линија напон 380v, фреквенција 50 hz
Пакет се вклучени :
Ултравиолетова Светлина УВ EPROM Гумичка X1

Фаза:
1
Број на Пол:
1
Електрична Енергија Тип:
AC
Главната Коло Оценка Напон:
100-240V
R

Тие исто така купуваат со овој производ