.

.

(10 компјутери/многу) 125Khz RFID ReWritable Токен Smart Keychains Rewritable Близина keyfobs Ознаки контрола на Пристап За RFID Копир

(10 компјутери/многу) 125Khz RFID ReWritable Токен Smart Keychains Rewritable Близина keyfobs Ознаки контрола на Пристап За RFID

DEN 228.00
DEN 240.00
-5 %
Количина на стоки


Оваа цел :
10pcs 125 KHZ rewritable keyfob за копир!(4 видови боја)
Карактеристики :
Работи одлично, водоотпорен,епоксидна смола енкапсулација, ултразвучно заварување, се обезбеди производот водоотпорен анти-фрли.
На чист бакар жица калем, фреквенција стабилност, осигурете се дека картичката прочитајте далечина,во лоша употреба на животната средина, исто така, можат да работат нормално.
Спецификација :
Име на производ : EM4305 запишување keyfobs
Чип : EM4305 (може да се чита и запишување)
Работна фреквенција : 125 KHZ
Капацитет на складирање : 32 бита
Читање растојание : 5-10 cm
Erasable живот : повеќе од 100000 пати
Складирање на податоци време : 10 години
Материјали за пакување : ABS
Температура : -10° - +60°степен

Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
ZOCORFID
Контури:
Туѓо Картичка
Големина:
38X32mm
моќност:
Пасивни Картичка
Број На Модел На:
EM8200
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Прочитајте Опсег:
0-5cm
Чип Капацитет:
32bits
R

Тие исто така купуваат со овој производ