.

.

бесплатен превозот 4x3.5x4m гумени ајкула нешто големо, гумени жив замокот

бесплатен превозот 4x3.5x4m гумени ајкула нешто големо, гумени жив замокот

DEN 71290.00
DEN 75840.00
-6 %
Количина на стоки


Гумени кенгура
Спецификација
1. Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со меѓународните стандарди страна крои, сликарството и конец сите помине SGS тест, Тоа е безбедно и издржливи.
2. Воздушниот компресор : УЛ или CE Сертификација (680 W, 750 W, 950 W, 1100 W, 1500 W)
3. Печати : ЛОГО/Company name/безбедно правило
4. Додатоци : CE/UL компресор и амбалажа кеса, поправка комплет, лепак, Јаже, итн.
5. Inflating тип : постојана воздух и запечатени воздухот се достапни за ПВЦ церада; постојана воздух за Висока густина ПВЦ обложени најлон
6. Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални
7. Гаранција : 3years
8. Пакување : ПВЦ церада торба за производот, картонска кутија за компресор
Производот Се Покаже
ИЗБАВИ
ПЛАЌАЊЕ
1 Ако имате било каков проблем со вашиот плаќање,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе ви помогнат да се реши овој проблем.
2 Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T, Western Union, итн.
ПОВРАТНИ информации
1. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме љубезно се неколку секунди за да се остави голем фидбек.Ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодариме sooo многу !!!
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку Али Trade Manager напушти или пораки,
ние ќе ви одговори што наскоро или во 8 часа

боја:
Бела,Зелена,Црвена,Сина,Жолта
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Гумени Брануваа
Број На Модел На:
ОК-B110
Тип:
Замокот
Големина:
4x3.5x4m(Dxšxv)
Материјал:
ПВЦ церада
is_customized:
Yes
боја:
Може да се прилагоди
Времето За Производство:
7-9day
Додатоци:
Компресор, поправка торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ